Działka budowlana, ul. Gdańska
Gdańska, Błotnik, pomorskie
- 400 000 zł
- 6 500 m²
- 61,54 zł/m²
Weronika Klesse
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Gdańska
Gdańska, Błotnik, pomorskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Gdańska
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
400 000 zł 6 500 m² 61,54 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 400 000 zł (61,54 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 6 500 m²
- kształt: prostokąt; długość: 76m; szerokość: 100m
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: MAGIC HOUSE, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: MG989315
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gdańska, Błotnik, Cedry Wielkie, gdański, pomorskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
<!-StartFragment->
Działka inwestycyjna 6500 m² | MPZP | Błotnik
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6500 m², położona w miejscowości Błotnik, w gminie Cedry Wielkie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących gruntu z dużym potencjałem zabudowy w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym szybkim dojazdem do Gdańska. (...)
530 866...
530 866 991